Nowości
Sukienka Elizabeth Czerwona
Sukienka Elizabeth Czerwona
70,00 zł
szt.
Sukienka Elizabeth Zielona
Sukienka Elizabeth Zielona
70,00 zł
szt.
Sukienka Elizabeth Czarna
Sukienka Elizabeth Czarna
70,00 zł
szt.
Sweter Christmas Beżowy + Szalik
Sweter Christmas Beżowy + Szalik
65,00 zł
szt.
Sweter Christmas Cappuccino + Szalik
Sweter Christmas Cappuccino + Szalik
65,00 zł
szt.
Sweter Christmas Grafit + Szalik
Sweter Christmas Grafit + Szalik
65,00 zł
szt.
Bluzka Amber Guziki Czarna
Bluzka Amber Guziki Czarna
49,00 zł
szt.
Bluzka Amber Guziki Biała
Bluzka Amber Guziki Biała
49,00 zł
szt.
Bluzka Gabriella Prążek Czerwona
Bluzka Gabriella Prążek Czerwona
52,00 zł
szt.
Bluzka Gabriella Prążek Biała
Bluzka Gabriella Prążek Biała
52,00 zł
szt.
Bluzka Basic Niebieska
Bluzka Basic Niebieska
34,00 zł
szt.
Bluzka Basic Czarna
Bluzka Basic Czarna
34,00 zł
szt.
Bluzka Basic Czerwona
Bluzka Basic Czerwona
34,00 zł
szt.
Szyfonowa Sukienka Eva Bordo
Szyfonowa Sukienka Eva Bordo
72,00 zł
szt.
Zwiewna Sukienka Serpent Midi
Zwiewna Sukienka Serpent Midi
70,00 zł
szt.
Szyfonowa Sukienka Grace Chabrowa
Szyfonowa Sukienka Grace Chabrowa
60,00 zł
szt.
Plisowana Sukienka Emmy Bordo
Plisowana Sukienka Emmy Bordo
72,00 zł
szt.
Asymetryczna Sukienka Snake Szara
Asymetryczna Sukienka Snake Szara
80,00 zł
szt.
Sukienka Trish Czarna Mini
Sukienka Trish Czarna Mini
74,00 zł
szt.
Elegancka Sukienka Zoe Czarna
Elegancka Sukienka Zoe Czarna
65,00 zł
szt.
Klasyczna Sukienka Florence Kwiaty
Klasyczna Sukienka Florence Kwiaty
80,00 zł
szt.
Regulamin

Regulamin

Niniejszy regulamin określa zasady zawierania umów sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego twojstylbutik.pl, oraz określa zasady wykonywania tych umów, prawa i obowiązki sklepu twojstylbutik.pl i Klienta oraz zasady postępowania reklamacyjnego. Złożenie przez Klienta zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Sklep internetowy TwojStylButik.pl dostępny pod adresem https://www.twojstylbutik.pl, prowadzony jest przez: Firmę handlową MBM Maksym Piotrowski, pod adresem 96-100 Skierniewice, Łódzka 64

NIP 836-171-29-73, REGON: 101405405

 

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI SKLEPU

 1. Sklep TwojStylButik.pl prowadzi sprzedaż towarów w kategorii: odzież damska przez stronę internetową o adresie https://www.twojstylbutik.pl oraz poprzez serwis Allegro. Szczegółowy zakres oferty jest równoznaczny z ofertą prezentowaną w danym momencie na stronach https://www.twojstylbutik.pl oraz w sklepie Allegro (-Twoj_Styl-).

 

KUPUJĄCY

 1. Kupującym może być osoba fizyczna lub prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

 

PRODUKTY

 1. Wszystkie towary oferowane w sklepie TwojStylButik.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie.

 

CENY

 1. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych TwojStylButik.pl, są podawane w polskich złotych (PLN). Cena każdego produktu podawana jest w postaci brutto. Ceny prezentowane na stronach sklepu TwojStylButik.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceną wiążącą dla stron jest cena, która została potwierdzona przez Klienta w momencie potwierdzenia zamówienia. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny brutto. Podane ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który zależy od sposobu jej realizacji.

 DOKUMENTACJA ZAKUPÓW

 1. Na wszystkie zamówione towary w sklepie internetowym TwojStylButik.pl wystawiane są paragony fiskalne. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

 

ZAKUPY

 1. Zakupów w sklepie internetowym TwojStylButik.pl można dokonać w następujący sposób:
 2. a) za pomocą sklepu internetowego (przy czym, zgodnie z treścią obowiązku ciążącego na nas z mocy przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz.1204 z późn.zm.) informujemy, że by móc korzystać z zakupów w naszym sklepie komputer Klienta i oprogramowanie tego komputera powinny spełniać następujące wymagania: Komputer PC z systemem operacyjnym umożliwiającym uruchomienie przeglądarki internetowej w zalecanej rozdzielczości ekranu: 1024 x 768 pikseli lub wyższej, obsługa tzw. ciasteczek. Wyboru produktów dokonuje się on-line, umieszczając je w „koszyku”, którego zawartość jest następnie rejestrowana przez system informatyczny Sklepu. Sposób ten umożliwia szybką obsługę zamówienia. Po dokonaniu zamówienia (przyciśnięcie przycisku „potwierdzam zamówienie") do Klienta wysyłana jest automatycznie wiadomość z parametrami transakcji i potwierdzeniem dokonanego zamówienia.
 3. b) w naszym sklepie Allegro -Twoj_Styl-. Po zakupieniu przedmiotu z aukcji, Allegro prowadzi Państwa krok po kroku przez realizację zamówienia.

Dodatkowo otrzymujecie Państwo e-mail z informacją o dalszym przebiegu transakcji. Po dokonaniu wyboru formy przesyłki i wpłacie należności otrzymujecie Państwo wiadomość e-mail z informacją o terminie wysyłki.

       c) pocztą elektroniczną wysłaną pod adres: sklep@twojstylbutik.pl Zamówienie takie musi                     zawierać imię i nazwisko zamawiającego, jego adres pocztowy oraz adres e-mail, adres                     dostawy, numer telefonu oraz nazwy, ilości i ceny zamówionych towarów. Zamówienie                     zostanie potwierdzone przez Sprzedawcę za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

    9.Po dokonaniu zakupu Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia drogą mailową. W             tym momencie następuje realizacja zamówienia, a do Klienta wysyłany jest e-mail z informacją         o parametrach transakcji w tym terminie wysyłki towaru.

   10.W szczególnych przypadkach sprzedawca zastrzega sobie prawo nieprzyjęcia zamówienia do              realizacji (np. z powodu braku towaru na magazynie).

   11.Umowę sprzedaży uważa się za zawartą w chwili potwierdzenia przez Klienta warunków                    zamówienia (w tym sposobu jego realizacji) na stronie sklepu lub w momencie wpłaty                      zobowiązania na konto sklepu TwojStylButik.pl

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od:

- dostępności danego towaru w magazynie lub u dostawców. Sklep TwojStylButik.pl umieszcza informację o przybliżonym czasie realizacji przy każdej sprzedaży.

- terminu wpłaty należności na konto sklepu TwojStylButik.pl (w przypadku płatności przelewem) - ulega stosownemu wydłużeniu w zależności od terminu wpłaty.

- czas wysyłki towaru wynosi od 1 do 4 dni roboczych. Wyjątkiem są towary oznaczone statusem "towar dostępny - wysyłany w ciągu 24h" te wysyłamy zgodnie z zasadami o których mowa w punkcie 13. W przypadku konieczności sprowadzenia towaru od producenta kupujący zostanie powiadomiony o wydłużeniu czasu wysyłki. W takich przypadkach ten czas może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

- w przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIENIA (DOSTARCZENIA TOWARU)

 1. Zamówione towary dostarczane są w sposób wskazany przez klienta w chwili składania zamówienia:
 2. a) Realizacja zamówienia rozpoczyna się w zależności od wybranej przez Klienta formy płatności:

- w przypadku wyboru płatności przelewem - w momencie zaksięgowania na koncie sprzedającego przelewu na pełną kwotę obejmującą całkowitą wartość sprzedanych towarów wraz z opłatą za dostarczenie towaru

- w przypadku płatności za pobraniem – po potwierdzeniu przez Klienta zamówienia. Płatność za pobraniem realizowana będzie w przypadku zamówień nieprzekraczających 500 zł.

       b) możliwy jest odbiór osobisty towaru przez Klienta w siedzibie firmy, lub w miejscu                          uzgodnionym wcześniej ze Sprzedawcą.

       c)Zakupione rzeczy wysyłane są w foliopakach za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy                  kurierskiej InPost. Wysyłka odbywa się w dni robocze.

 

PŁATNOŚCI

 1. Po dokonaniu zakupu Klient w terminie 7 dni od zawarcia umowy kupna - sprzedaży zobowiązany jest dokonać wpłaty za towar oraz za wybraną formę przesyłki. Nie dokonanie przez Klienta zapłaty należnej za zamówienie będące przedmiotem zawartej umowy, powoduje automatyczne rozwiązanie niniejszej umowy i anulowanie wzajemnych zobowiązań obydwu stron.
 2. Przy każdym towarze będącym przedmiotem sprzedaży znajduje się cennik za poszczególne formy wysyłki.

  16.Płatności za towar można dokonać w sposób wybrany w momencie składania zamówienia:                 a) przelew na konto Sklepu                                                                                                 

       b) płatności internetowe Płatności Shoper                                                                           

       c) w przypadku Allegro – płatność PayU                                                                             

       d) za pobraniem - płatne kurierowi przy odbiorze towaru                                                               

       e) Karty płatnicze:

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic
 • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY PRZEZ KLIENTA

 1. Klient dokonujący zakupu, który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem sklepu TwojStylButik.pl, może od tej umowy odstąpić, składając stosowne oświadczenie na piśmie i zwrócić zakupiony towar lub go wymienić w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
 2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, wraz z wysłaniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy.Zwrot towaru zostanie uznany jedynie w momencie, gdy wróci do Sprzedawcy w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania, z oryginalnie zamocowaną metką, paragonem sprzedaży lub fakturą. W przypadku utraty paragonu fiskalnego wypełnienie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W przeciwnym razie niemożliwe jest uznanie takiego zwrotu, a zwracana rzecz zostaje odesłana do Kupującego na jego koszt.

 

Zwroty prosimy kierować na adres firmy:

MBM Maksym Piotrowski

ul. Łódzka 64,

96-100 Skierniewice

 

 1. Ze względu na rodzaj oferowanego przez sklep TwojStylButik.pl asortymentu, ważne jest przemyślane dokonywanie zakupów. Są to produkty, które mają bezpośredni kontakt z ciałem człowieka, jego florą bakteryjną oraz ubocznymi produktami przemiany materii. W związku z tym używana bielizna osobista nie podlega zwrotowi oraz wymianie, gdyż zgodnie z ustawą nie posiada już „niezmienionego” stanu.
 2. Zwrot uiszczonej przez Klienta ceny towaru zostanie dokonany w terminie 7 dni od dnia dokonania przez Klienta zwrotu towaru na podane przez Klienta konto.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WADY TOWARU

 1. W chwili odbioru przesyłki w obecności kuriera należy sprawdzić, czy towar nie uległ uszkodzeniu w transporcie – należy tego dokonać poprzez otworzenie opakowania i weryfikacje stanu samego towaru. Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia, niezgodności z zamówieniem czy okradzenia przesyłki w transporcie. W przypadku braku możliwości sprawdzenia stanu przesyłki przy osobie dostarczającej należy ją niezwłocznie poinformować o uszkodzeniu i konieczności spisania protokołu uszkodzenia. Osoba dostarczająca ma obowiązek stawić się w miejscu dostarczenia przesyłki w celu spisania protokołu uszkodzenia.

W przypadku, gdy towar nosi znamiona uszkodzenia lub jest niekompletny należy w obecności osoby dostarczającej nam przesyłkę lub w placówce pocztowej w której dokonujemy odbioru sporządzić protokół szkody. Następnie, należy niezwłocznie poinformować o zaistniałej sytuacji sklep TwojStylButik.pl, a protokół szkody przesłać listem poleconym na adres firmy. Protokół szkody powinien być nadesłany w terminie 7 dni roboczych od jego sporządzenia.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie tych danych powodować będzie niemożność dokonania przez Klienta zakupów. Dokonując zakupu bądź rejestracji Klient wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Sprzedawcę danych osobowych Klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez Sprzedawcę zamówienia (tj. dla dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Sklep TwojStylButik.pl nie będzie udostępniać danych osobowych Klienta żadnym osobom, firmom ani innym podmiotom trzecim, poza biorącymi bezpośredni udział w procesie sprzedaży i dostawy towaru.
 2. Dane osobowe Klienta są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) (dalej również: „RODO”) oraz innymi aktualnie obowiązującymi, tj. przez cały okres przetwarzania określonych danych, przepisami prawa o ochronie danych osobowych. Klient ma prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić w formie pisemnej lub elektronicznej.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez sklep TwojStylButik.pl w celu realizacji zamówienia.
 4. W celu rozwijania i optymalizacji oferty sklepu oraz w celach statystycznych i reklamowych ruch klientów na stronach sklepu jest monitorowany. Zapisywane są w tym celu dane w postaci m.in. plików cookies (ciasteczek), które nie są danymi osobowymi. Są to np. informacje o używanej przeglądarce internetowej, rozdzielczości ekranu, odwiedzanych stronach w sklepie, wybieranych produktach, stronach z których klient trafia do sklepu itp. Dane te są anonimowe i wykorzystywane są przez Google Analytics (statystyki). W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z Google Analytics instalując blokujący go dodatek do przeglądarki. Klient może również całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania cookies w ustawieniach swojej przeglądarki jednak korzystanie z naszego sklepu z wyłączonymi cookies będzie technicznie ograniczone.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Informacje i ceny znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.TwojStylButik.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
 2. Informacje na temat oferowanych przez sklep TwojStylButik.pl towarów pochodzą w pewnej części od producentów. Reszta natomiast to dzieła autorstwa sklepu TwojStylButik.pl Dokładamy w tej kwestii wszelkich starań, aby publikowane na stronach www.TwojStylButik.pl oraz Allegro.pl informacje były zgodne z prawdą i wolne od błędów, ale sklep TwojStylButik.pl zastrzega sobie prawo do popełniania błędów.
 3. Różnice wynikające z postrzegania przez Klienta towaru za pośrednictwem jego sprzętu komputerowego (np. różnice w kolorach) i wynikające z parametrów i ustawień tego sprzętu nie mogą być podstawą do zwrotu i wymiany towaru.
 4. Strona, projekt aukcji Allegro, grafiki i zdjęcia są własnością sklepu TwojStylButik.pl, dlatego kopiowanie ich zarówno w części jak i w całości oraz wykorzystywanie bez naszej zgody jest zabronione!
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy obowiązującego prawa, w tym przepisu Kodeksu Cywilnego.
 6. Informujemy iż nieodebranie przesyłki za pobraniem (płatność przy odbiorze) oraz nieuregulowanie przez Klienta poniesionych przez Sklep kosztów wysyłki i zwrotu związanych z zamówieniem będzie skutkowało skierowaniem wniosku do Sądu o ściągnięcie należności zgodnie z Kodeksem Cywilnym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl